Доставка

У нас приємний сюрприз для вас!

Тепер у нас безкоштовна доставка по Києву і регіонах при сумі замовлення понад 1200 гривень! *

Під час військового стану доставка товару здійснюється тільки в працюючі відділення Нової Пошти у Вашому регіоні.

*Увага! При оплаті післяплатою, плату за ПЕРЕКАЗ грошей інтернет - магазину Ви оплачуєте самостійно за тарифами перевізника НОВА ПОШТА.

Телефон відділу доставки +38/067/ 400-82-30
Офіційний інтернет-магазин натуральної косметики L'ERBOLARIO в Україні працює щодня з 9.00 до 17:30 години з понеділка по п'ятницю.

При замовленні товару в нашому сайт прохання вказувати контактний мобільний телефон для того, щоб менеджер зміг з Вами оперативно зв'язатися.

Про доставку по регіонах в графі "Адреса доставки" вказуйте номер складу Нової Пошти

Час доставки узгоджується з менеджером інтернет-магазину, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви оформите замовлення на сайті.


Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки. Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Якщо сума Вашого замовлення менше 1200 гривень, ми з задоволенням надішлемо його на будь-який зручний для вас склад Нової Пошти на території України. В цьому випадку вартість доставки оплачує клієнт згідно з тарифами перевізника.

+ 38/067/ 400-82-30 Ростилав
+ 38/097/ 341-00-31 Катерина