Оплата продуктов L`erbolario

О L’ERBOLARIO

L'ERBOLARIO - це італійська косметика з натуральними інгредієнтами, яка народилася з любові до природи і віри в чудодійні сили рослин. Італійське «Л'Ерболаріо» походить від слова «erborare», що означає збирання трав.

На самому початку розвитку цього бренду був магазинчик, який продавав цілющі трави «ПРЕМІАТА ЕРБОРІСТЕРІЯ АРТІЖІАНА Л'Ерболаріо». За 40 років L'Erbolario перетворилося у велику компанію, яка об'єднує у виробництві традиційний багаторічний досвід і знання про цілющі властивості рослин, а також сучасні технології, які дозволяють «добувати» з рослин концентровані дієві компоненти.

Ми зустрілися з брендом L'Erbolario 15 років тому. Повз продукції такої якості неможливо пройти байдуже, тому не дивно, що ми нею зацікавилися і захотіли, щоб вона з'явилася в Україні. Засоби L'Erbolario привабливі всім: від вишуканих упаковок, до суті самих продуктів. Нетривіальні аромати, найрізноманітніші рослинні інгредієнти наповнюють більш ніж 350 засобів по догляду за обличчям, тілом, волоссям.

L'Erbolario має власну дослідницьку лабораторію, де і отримує сировину для своїх продуктів. В саду, де знаходиться також офіс компанії, на площі 200 000 м2, використовуючи методи органічного землеробства вирощують рослини, які потім перетворюються в витяжки та екстракти для виробництва унікальних продуктів, Алтей, Полин, Календула, Естрагон, Ехінацея пурпурна, Ірис, Иссоп, Лаванда , Мальва, Мелісса, М'ята, Розмарин, Шавлія - ​​ось лише частина садової колекції!

Для «L'Erbolario» краса і етика нероздільні, тому виробництво продукції грунтується на:

- безпеці та ефективності продукції, яка розробляється у власних науково-дослідних лабораторіях за участю добровольців для тестування продукції (L'Erbolario виступає проти тестування на тваринах);

- безпеці виробництва для навколишнього середовища, починаючи від енергозберігаючих технологій і використання поновлюваних джерел електроенергії і до забезпечення правильної утилізації відходів, які не підлягають вторинній переробці.

 

L'Erbolario разом з Італійським зеленим хрестом (Green Cross Italia) бере участь з проектом «Гібіскус» в одному з сіл Сенегалу. Це гуманітарний проект спрямований на підтримку жінки і її ролі в родині. Завдяки цьому проекту в селі Самба Гоурікі Діом (Сенегал, Африка) не тільки створюються робочі місця для жінок, але і впроваджується екологічне землеробство в цій місцевості.

L'Erbolario співпрацює з італійським Інститутом етичної та екологічної сертифікації ICEA (Institute for Environmental Ethical Certification) в якому сертифікує вирощені для своїх продуктів рослини. L'Erbolario ретельно стежить за змінами в законодавстві, яке стосується виробництва косметики. Своєю якістю продуктів L'Erbolario не тільки відповідає показникам безпеки, а й у багато разів перевершує встановлені європейським законодавством рамки безпеки. Це підтверджується багаторічними відгуками від споживачів і дерматологічними дослідженнями продуктів в університеті міста Павія.

З 2012 року працює сучасний логістичний центр L'Erbolario, який є перлиною в сфері екологічної стійкості - це рідкісний приклад промислової будівлі енергетичного класу В, де використовуються новітні методи енергозбереження - Нагрівання і охолодження за рахунок геотермальної енергії, система охолодження підлоги ґрунтовою водою, електрику від власного парку сонячних батарей

Натуральна косметика L'Erbolario - вишуканий подарунок для душі і тіла, який додасть задоволення вам під час щоденного догляду за тілом та обличчям, або буде приємним сюрпризом вашим друзям, якщо ви захочете порадувати їх на свята!